İrem Bebe Eminönü Satış Mağazası İstanbul

Etiketler: ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

İrem Bebe Eminönü Satış Mağazası İstanbul

irem-bebe-magazasi-istanbul

[ad#Adsense 300*250]

[ad#Adsense 468*15]
İl:İstanbul
İlçe:Zeytinburnu
Telefon: 0 212 528 30 22
Adres: Hobyar Mh.Sultanhamam Cd.No.31 EMİNÖNÜ / İSTANBUL 
Web Sitesi:http://www.irembebe.com

   1983 yılında sultanhamam da faaliyetine başlayan Hüseyin Albayrak 1999 yılında şu anki markası olan İREM BEBE yi kurarak anne bebek ve çocuk ürünlerinde toptan ve perakende mağazacılık hizmeti vermektedir.

   İlk mağazasını Zeytinburnu da açan İrem bebe Afyon mağazası dahil olmak üzere 8 şubesi 5000 m2 satış alanı ve 40 çalışanıyla sektörün lider firmasıdır.  İREM BEBE bebek mamasından, bebek  arabasına, oyuncak çeşitlerinden tekstile 15.000 farklı ürün çeşidiyle yeni yatırımcılarla buluşmaya hazırlanıyor.

  Satış ağını genişletmeyi hedefleyen İREM BEBE her ile bir bayilik vererek kalitesini tüm anne ve babalara sunmak için franchise verme maliyetlerini düşürerek küçük bütçeli yatırımcıları da geleceği olan iyi bir iş sahibi yapmaya davet ediyor.

  İREM BEBE bayilerine sağladığı stoksuz çalışma rahatlığı, tüm dünya markası bebek ürünlerini tek bir çatı altından karşılama kolaylığı, reklam, eğitim, otomasyon gibi konularda destek vermektedir. İrem bebe risksiz bir sektörde orta ölçekli bir yatırım miktarıyla ticaret yapmak isteyenlerin tercihlerinin başında gelmektedir.

[ad#HTML]

[ad#Adsense 728*90]

İrem Bebe Eminönü Satış Mağazası İstanbul ile Benzer Yazılar:

“İrem Bebe Eminönü Satış Mağazası İstanbul” için 1 Yorum

  1. BETİM diyor ki:

    Bazen ürünlerinizin arkasında durmuyorsunuz.

İrem Bebe Eminönü Satış Mağazası İstanbul Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

bebek sağlığı Son Yazılar FriendFeedHoşgeldiniz...
Bebek Mağazaları Rehberi sitemizde Bebek Mağazaları,Çocuk Mağazaları,Bebek Sağlığı Videoları,Bebek sağlığı konsunda bilgiler,Bebek hastalıkları,bebeğinizin beslenmesi,bebek gelişimi,bebeğinizin ihtiyacı olan ürünlerin satıldığı mağazaların adres ve telefon bilgilerinin yanı sıra bebeğinizin ay ay gelişimi, bebek sağlığı bilgileri, bebek sağlığı ile ilgili videolar, çocuklarda görülen hastalıklar, doktor tavsiyeleri, uzman doktorların cevapladığı bebek sağlığı konulu videoları bulabiliriniz.

İstatistik

Yandex.Metrica